Izvēlies valodu:

English
Ultra Slim

Tev ir neatkārtojama iespēja, lai iegūtu enerģijas pieplūdi un paātrinātu metabolismu, pateicoties tam dedzināsi līdz pat 4,5 reizes vairāk tauku. Nevilcinies, pasūti Ultra Slim un baudi skaisto ķermeni, kuru visi Tev apskaudīs!

Tu nezini cik Ultra Slim iepakojumus nopirkt? Izvēlies “Ieteicamu Komplektu” un ietaupi pat 35%! 3 iepakojumi, kas ietilpst komplektā tas ir 3 lietošanas mēneši un pat 10 kg mazāk!

1. Izvēlies sev piemērotu komplektu

3xUltraSlim51 LVL

Ja gribi, izvēlies papildus produktus

 • Untoxin 22€

  Pērkot Ultra Slim vari pievienot savam pasūtījumam Untoxin par 22 €. Cena bez atlaides ir 29€. Untoxin likvidē no organisma toksīnus, attīra ķermeni, dod viegluma sajūtu. Untoxin ir dabiskā organisma detoksikācijas sistēma.

2. Aizpildi formu

* - nepieciešamie lauki

 • Vai varu saņemt sūtījumu būšot ārzemēs?

3. Izvēlies maksājuma veidu

 • Pēcapmaksa - 22 €

  Produkti tiks nosūtīti pēc pasūtījuma noformēšanas. Samaksa ar pēcmaksu pēc pasūtījuma saņemšanas no kurjera. Pasūtījums tiks realizēts 4-7 dienu laikā.

 • Priekšapmaksa - 22 €

  Pēc pasūtījuma izdarīšanas, tiksi novirzīts tālāk, kur varēsi veikt apmaksu ar kredītkartes vai ātra naudas pārveduma palīdzību. Pasūtītās preces tiks nekavējoties Tev izsūtītas pēc maksājuma uzskaites mūsu kontā. Pasūtījuma realizācijas laiks – 4-7 dienas.

4. Izdarīt pasūtījumu

Pasūtījums 0 €
Piegāde: 22 €
Kopā: 22 €
Piegādes laiks: 4-7 dienas


 • Efektivitātes garantija

  Esam tik pārliecināti par mūsu produkta efektivitāti, ka esam gatavi atgriezt Tev naudu par katru Ultra Slim iepakojumu, kurš nebija atvērts, ja nolemsi, ka efekti nav apmierinoši.

 • Ātrie efekti

  Ultra Slim gandrīz uzreiz paātrina metabolismu un dod enerģijas pieplūdi, kuru var izmantot papildus vingrinājumu izpildīšanai, vai citām fiziskām aktivitātēm, kas nodrošina efektīvo notievēšanu. Kaut arī tikai Ultra Slim lietošana jau garantē svara nomešanu, veselīga diēta un fiziskās nodarbības ir ieteicamas efektu optimalizācijai.

 • Drošība

  Ultra Slim ir preparāts 100% izpildīts no dabiskām sastāvdaļām. Tev nevajag iegūt ārsta recepti, lai lietotu mūsu produktu. Ultra Slim ir pilnīgi drošs un neizraisa nekādus blakus efektus.

 • Privātums

  Mēs cienam Tavu privātumu – neizplatam un nepārdodam mūsu Klientu personas datus.

 • Konfidencialitāte

  Tavs pasūtījums būs iepakots pelēkā kastē un piegādāts ar kurjerfirmas starpniecību. Pēc pasūtīšanas kurjerfirma informēs Tevi par piegādes termiņiem, pateicoties tam vari būt pārliecināts, ka paku saņemsi tieši Tu. Rūpējoties par Tavu privātumu, mēs nesūtam pasūtījumus ar pasta starpniecību.

 • Priekš katra

  Mūsu produkts ir piemērots kā sievietēm, tā arī vīriešiem katra vecumā. Skatoties uz to, ka Ultra Slim satur augsto kofeīna devu, to nedrīkst lietot sievietēm grūtniecībā, barojošām mātēm, kā arī cilvēkiem ar sirds slimībām un paaugstināto asinsspiedienu. Pirms lietošanas uzsākšanas ir ieteicams nokonsultēties ar ārstu vai dietologu.